Lokalizacje

JMG Cranes > O nas > Lokalizacje

To tu wszystko się zaczęło

Zakład produkcyjny Sarmato

Zakład Sarmato powstał w 2007 roku jako zakład produkcyjny JMG Cranes, w którym firma się rozwinęła i odniosła swoje pierwsze, niełatwe sukcesy dzięki zaangażowaniu, pracowitości i pasji. Dziś siedziba główna w Piacenzie zajmuje 6000 m2 i obejmuje zakład produkcyjny, Dział Zakupów, magazyn zasobów oraz biura administracyjne. W ten sposób składamy hołd miejscu, które było świadkiem narodzin wszystkich naszych obecnych serii żurawi typu Pick & Carry, czyli maszyn, których wspólnym mianownikiem są innowacje technologiczne.

Sarmato pozostanie kolebką, w której rodzić się będą elektryczne żurawie akumulatorowe JMG.

BIURA ADMINISTRACYJNE

PRODUKCJA

MAGAZYN PRODUKCYJNY

DZIAŁ ZAKUPÓW

Centrala Pick & Carry

Siedziba główna w Cremonie

Z Sarmato przenosimy się do Cremony, której naturalna ewolucja ma jeden cel: stać się główną centralą produkcyjno-szkoleniową dla branży Pick & Carry w Europie. Nowa centrala w Cremonie nie jest nową lokalizacją, ale przestrzenią, w której urzeczywistnia się cała filozofia JMG CRANES, a klient staje się częścią zespołu.

Na 16 000 m2 mieści się nie tylko zakład produkcyjny, ale także Dział Badawczo-Rozwojowy oraz skuteczny serwis i obsługa posprzedażowa, szybko reagujące na wszystkie problemy; ponadto znaleźć tam można specjalistyczny warsztat, który oferuje zarówno szybkie naprawy wszystkich żurawi samojezdnych, jak i sprzęt pozwalający wykonać wszelkie testy konieczne do sprawdzenia wszystkich produkowanych modeli oraz wszystkich prototypów, nad którymi obecnie pracuje JMG.

Jest tam także Muzeum w całości poświęcone historii branży Pick & Carry, ponieważ nie ma przyszłości bez historii, a innowacji bez tradycji.

I wreszcie Dział Handlowy i sala konferencyjna, w której prowadzone są szkolenia.

MUZEUM
CENTRALA PICK & CARRY
WARSZTAT PROTOTYPÓW
DZIAŁ SPRZEDAŻY
R&D
SERWIS
SZKOLENIA
SALON WYSTAWOWY